Naše služby

Autoservis

Jsme profesionální autoservis, specializující se především na značky RENAULT A DACIA. O váš vůz se postaráme profesionálně, navíc díky kvalitnímu a komplexnímu vybavení v nejkratším možném termínu. Jsme členem mezinárodních servisních sítí Q-SERVICE a MOTRIO.

Pneuservis

Nabízíme kompletní pneuservis pro osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla. V široké nabídce pneumatik jsou zastoupeny všechny renomované značky. Výběr vhodné pneumatiky s vámi vždy ochotně zkonzultujeme a poradíme s výběrem vhodného typu odpovídajícího vašim požadavkům.

Rychloservis

Potřebujete provést na vašem voze drobné úpravy, na které si sami netroufáte? Vyberte si náš rychloservis, kde za vás vše udělají odborníci. Rychloservis je zárukou, že bude vše hotové opravdu rychle. Veškeré práce, jako např. výměna brzdové kapaliny či výměna kol, se u nás provádějí v podstatě na počkání.

Prodej náhradních dílů

Nabízíme originální náhradní díly na všechny modely značek RENAULT a DACIA. Veškeré autodíly jsou nové, nepoužité a s plnou zárukou. Nabízíme taktéž alternativní řadu náhradních dílů Motrio, která nabízí nižší cenu při zachování srovnatelné kvality originálních dílů, nejen pro vozy RENAULT a DACIA.

Autolakovna

Nabízíme komplexní lakýrnické práce nových i poškozených celků a dílů. Provádíme opravy drobných poškození laku (škrábance, rýhy) i celolak všech vozů. Odstraníme škrábance, odřeniny nebo zmatněný lak.

Autoklempířství

Provádíme opravy karosérií všech typů vozů. Využíváme nejmodernější technologie v opravě karoserií. Provádíme samozřejmě i rovnání všech typů karoserií na rovnací stolici. Opravujeme také hliníkové či plastové díly.

Zajištění STK

Vaše vozidlo zkontrolujeme a připravíme na provedení STK. V případě zájmu samozřejmě zařídíme celou kontrolu za vás. Vozidlo tak zanecháte u nás v servisu a po provedení kontroly si vozidlo s platnou STK zase u nás vyzvednete. Jen tak, prostě bez starostí.

Likvidace pojistných událostí

Jsme smluvním partnerem pojišťoven Allianz, AXA, ČSOB Poj., Generali a Uniqa, u kterých vám zajistíme kompletní likvidaci pojistné události - od ohlášení a doložení škody, následné opravy až po finální vyřízení pojistného plnění. U ostatních pojišťoven zajistíme návštěvu a prohlídku pověřeného likvidátora vaší pojišťovny.

Autobazar

U každého vozu zkoumáme jeho skutečný původ, kontrolujeme správnost VIN kódu a pomocí servisní historie zkoumáme i skutečný stav ujetých kilometrů. Kontrola leasingových / exekučních databází je u nás samozřejmostí, stejně tak i databáze odcizených vozidel. Žádné podezřelé vozy v naší nabídce nenajdete!

Výkup vozů

Specializujeme se na výkup vozů značek RENAULT a DACIA. Váš automobil od vás nejen odkoupíme, ale také se postaráme o veškeré formality spojené s prodejem a za vůz převezmeme záruku a odpovědnost. Garantujeme velmi seriózní výkupní cenu, kterou vám vyplatíme ihned v hotovosti.

Dovoz vozidel

Nabízíme vám možnost objednávky vozu dle přesné individuální specifikace. Společně vybereme vaši představu (rok výroby, najeté kilometry, výbava), kterou náš prodejní tým zpracuje. Jakmile si nějaký vůz vyberete, provedeme důkladné prověření jeho původu, servisní historie a technického stavu.

Správa vozového parku

Starosti s firemním vozovým parkem nechte na nás. Postaráme se o kompletní administrativu, zajistíme všechny činnosti od nákupu vozu, přes jeho pravidelnou údržbu až po budoucí prodej či vrácení vozů po skončení leasingové smlouvy a následnou obnovu vozového parku.

Naši partneři