Náhradní díly

Originální náhradní díly RENAULT a DACIA

Nabízíme originální náhradní díly na všechny modely značek RENAULT a DACIA. Veškeré autodíly jsou nové, nepoužité a s plnou zárukou. Konkrétní autodíly odebíráme jen od oficiálních dodavatelů zastoupených na českém trhu.

Myslíme i na majitele starších vozů

Alternativní řada náhradních dílů Motrio je ekonomičtější variantou pro vozidla RENAULT a DACIA starší tří let. Motrio nabízí nižší cenu při zachování srovnatelné kvality originálních dílů, nejen pro vozy RENAULT a DACIA.

Náhradní díly Motrio

Při výrobě všech produktů Motrio jsou kladeny stejné požadavky na bezpečnost a funkčnost, jako u originálních dílů. Produkty Motrio plně odpovídají kvalitativním standardům stejně jako originální díly a vztahuje se na ně i stejná záruka.

Tyto díly ocení především majitelé vozidel, kteří chtějí snížit náklady na údržbu svého vozidla při zachování profesionality autorizovaného servisu a vysoké kvality použitých náhradních dílů.

Sortiment náhradních dílů Motrio zahrnuje 45 produktových řad. Celkově je tak v nabídce přes 8 000 produktů řady běžného opotřebení a univerzálních produktů.

Repasované náhradní díly

Originální repasované díly jsou další alternativou, která představuje cenově výhodnější variantu k použití nového originálního dílu s ohledem na zůstatkovou hodnotu vozidla.

Repasovaný díl je použitý náhradní díl, který prošel certifikovaným renovačním procesem, vykazuje stejné charakteristiky a splňuje stejná kvalitativní kritéria jako originální náhradní díl.

Jsou nabízeny na starší modely RENAULT a DACIA a jejich produktová řada zahrnuje především díly na mechanické opravy vozidla.

Hlavními výhodami použití repasovaných náhradních dílů jsou:

  • Cena repasovaných dílů se pohybuje mezi 50-70% ceny nového originálního dílu.
  • Splňují normy kvality Renault a jsou kryty stejnou zárukou jako originální náhradní díly.
  • Zaručena bezproblémová kompatibilita a montáž s dodací lhůtou jako u nového dílu.
  • Renovace a recyklace probíhá v souladu s normami na ochranu životního prostředí a s nižšími nároky na spotřebu materiálu a energie ve srovnání s výrobou nového dílu.

Přehled našich služeb

Zobrazit všechny služby

autoservis

pneuservis

rychloservis

prodej náhradních dílů

autolakovna

autoklempířství

likvidace pojistných událostí

Zajíštění STK

autobazar

výkup vozů

dovoz vozidel

správa vozového parku

Naši partneři